Sie sehen derzeit Inhalte für:

International / DE

Standort ändern

Aktueller Standort

Младши машинен оператор, CNC Академия

  • Bozhurishte, Bulgarien
  • Festanstellung
  • Fertigung
  • junior-maschinenbediener-mubg

Отговорности свързани с позицията:

  • Подготовка на машината за работа;
  • Изработване на детайли на стругови или фрезови машини с ЦПУ;
  • Следи за качеството на произведените детайли;
  • Спазване на установения работен и технологичен процес.

Вашия профил:

  • Техническа грамотност;
  • Умение за работа в екип и готовност за работа на смени;
  • Внимание, прецизност и ориентация към високо качество на работа;
  • Умения за лична организираност и подреденост на работното място.

Ние ви предлагаме:

  • Едногодишно платено интензивно обучение на стругови/фрезови машини с цифрово програмно управление (ЦПУ) от последно поколение, след тази една година служителя преминава на редовна позиция;
  • Висок стандарт на оборудване, лични предпазни средства, работно облекло, за да осигурим високо ниво на безопасност на работното място;
  • Постоянен трудов договор;
  • Пет дневна работна седмица, работа на смени;
  • Социален пакет - ваучери за храна 200 лв., допълнително здравно осигуряване, фитнес в сградата на компанията, възможност за включване в програма Multisport, организиран транспорт от гр.София и гр.Перник, гр.Брезник;
  • Възможност за временно настаняване при релокация;
  • Сигурна и дългосрочна работа в иновативна Немска компания;
  • Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения;

В случай че обявата представлява интерес, моля, изпратете CV чрез формата за кандидатстване.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Съгласие за обработка на данни в процеса подбора съгласно общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни.

Sind Sie bereit mit uns neue Wege zu gehen?

Dann ist jetzt der richtige Zeitpunkt Teil der MULTIVAC-Familie zu werden! Ihre Zukunft bei MULTIVAC beginnt hier:

Bozhurishte

MULTIVAC Bulgaria Prouction EOOD

10, Valeri Petrov Str.
Industrial Zone-Bozhurishte
2227 Bozhurishte

+359 29 885 50-0