Sie sehen derzeit Inhalte für:

International / DE

Standort ändern

Aktueller Standort

ЗАВАРЧИК-АРГОН

  • Bozhurishte, Bulgarien
  • Festanstellung
  • Fertigung
  • vacancy-mugb

Отговорности свързани с позицията

  • Заваряване на детайли с различни нива на сложност;
  • Работа с TIG/WIG заваръчни апарати;
  • Контрол на качеството на крайния продукт;
  • Самостоятелно четене на технически чертеж и разчитане на техническа документация;
  • Подпомагане на отдел Шлайфане и Шлифоване

Изисквания за позицията

  • Опит в TIG/WIG заваряването с аргон на неръждаема стомана;
  • Предимство е работа с заваръчен робот
  • Познания по процеса на заваряване, означенията по чертежите и видовете заваръчни шевове.
  • Завършена професионална квалификация
  • Умение за работа в екип;
  • Внимание, прецизност и ориентация към високо качество на работа;

Ние ви предлагаме

  • Въвеждащо  практическо обучение по индивидуална за опита ви програма;
  • Висок стандарт на оборудване, лични предпазни средства, работно облекло, за да осигурим високо ниво на безопасност на работното място;
  • Постоянен трудов договор;
  • Пет дневна работна седмица, работа на смени;
  • Социален пакет - ваучери за храна 80лв., допълнително здравно осигуряване, фитнес в сградата на компанията;
  • Сигурна и дългосрочна работа в иновативна Немска компания;
  • Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения;

контакт

Ако позицията отговаря на професионалната Ви квалификация и трудовия Ви опит, молим Ви да изпратите Вашата кандидатура и очакванията Ви за възнаграждение на адрес: careers@bg.multivac.com

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

 Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Sind Sie bereit mit uns neue Wege zu gehen?

Dann ist jetzt der richtige Zeitpunkt Teil der MULTIVAC-Familie zu werden! Ihre Zukunft bei MULTIVAC beginnt hier:

Bozhurishte

MULTIVAC Bulgaria Prouction EOOD

10, Valeri Petrov Str.
Industrial Zone-Bozhurishte
2227 Bozhurishte

+359 29 885 50-0